czwartek, 12 marca 2015

Nici PDO – First Lift (twarzy i ciała)

Zabieg First Lift przeprowadzony dzięki nicią PDO z likwiduje zmarszczki,ujędrnia twoją twarz i poprawi kształt twarzy. Nici PDO to materiał wykorzystywany od wielu lat w prawie wszystkich dziedzinach medycyny, tj. ginekologii, okulistyki chirurgii itp. – stosowany jest głównie do wykonywania szwów skórnych i podskórnych. To unikalny system rozpuszczalnych nici, które nie uczulają pacjenta, a pobudzają jego organizm do produkowania większej ilości włókien kolagenowych i innych produktów, odpowiedzialnych za napięcie i elastyczność skóry. Nici PDO wykonane są z materiału zwanego polidioksanonem i złożone są z jednego lub dwóch skręconych włókien.
Dla kogo zabieg First Lift?
Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób pragnących usunąć pierwsze efekty starzenia się skóry. Z powodzeniem mogą skorzystać z niego osoby, którym zależy na:
 • usunięciu zmarszczek czoła
 • podniesieniu opadających brwi
 • podniesieniu opadających policzków
 • usunięciu zmarszczek w okolicy policzków
 • usunięciu tzw. kurzych łapek
 • usunięciu bruzd z okolicy nosowo-wargowej
 • zlikwidowaniu tzw. podwójnego podbródka
 • zlikwidowaniu zmarszczek szyi i dekoltu
 • podniesieniu i uelastycznieniu skóry na obszarze ramion, brzucha, nóg i pośladków
 • ujędrnieniu piersi
 • uniesieniu żuchwy
Jak przebiega zabieg First Lift?
Jest to procedura całkowicie bezinwazyjna i bezbolesna. Z pomocą sterylnej, cienkiej igiełki wprowadza się nić PDO w wybrany obszar ciała – twarzy, dekoltu, piersi, brzucha, nóg czy pośladków. Po wprowadzeniu igły zostaje ona delikatnie wycofana przez lekarza, tak, aby nić pozostała w tkance – rozpuszczając się pobudza organizm do produkcji kolagenu i elastyny. Sam proces rozpuszczania się powinien trwać ok 7-8 miesięcy. Efekty ujędrnienia i poprawienie wyglądu skóry zauważalne są natychmiastowo. Pełny rezultat zabiegu otrzymuje się już po upływie 2 tygodni, zaś poprawionym wyglądem skóry można cieszyć się do nawet 2 lat.
Ile trwa zabieg i rekonwalescencja?
Sam zabieg może trwać od 5 do 50 minut, w zależności od obszaru ciała, w którym wprowadzane są nici. Wykonuje się go w gabinetach zabiegowych, po zastosowaniu znieczulenia. Tuż po zakończeniu zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i drobne siniaki, jednak wszystko znika w przeciągu kilku dni. Po przeprowadzeniu zabiegu First Lift nie trzeba przechodzić żadnej rekonwalescencji, powrót do codziennych czynności następuje tuż po wykonaniu zabiegu. Jedynie w ciągu kilku pierwszych tygodni można ograniczyć intensywny wysiłek fizyczny, a także pozwolić skórze odpocząć. W tym celu proponuje się nie wykonywanie intensywnych masaży twarzy oraz przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Jakie efekty można zauważyć?
Przede wszystkim jest to odmłodzenie skóry poprzez usunięcie zmarszczek i poprawienie jej jędrności. Ponadto zauważyć można wyraźne zmniejszenie rozszerzonych porów, rozjaśnienie przebarwień, poprawa owalu twarzy czy lifting całego ciała. Nici PDO zastosowane w zabiegu First Lift dają rezultat tzw. “natural look” bez efektów sztuczności. Twarz zostaje wyraźnie odmłodzona i skorygowana, ale nie ma miejsca na jej nienaturalne ukształtowanie.Zapraszamy na bezpłatne konsultacje

Gadget

Ta treść nie jest jeszcze dostępna przez szyfrowane połączenia.