niedziela, 8 marca 2015

Manicure japoński

studio urody spa manicure
Manicure japoński, który dzisiaj podbija salony kosmetyczne na terenie całej Polski ma swoją bogatą historię, mylą się przy tym osoby, które uważają, że japoński jest on tylko z nazwy. Poszukiwania oryginalnych sposobów dbania o paznokcie doprowadziły do niezwykle istotnego odkrycia. Okazało się, że intensywne nacieranie płytki paznokcia odpowiednimi substancjami sprawia, że zyskuje ona blask rzadko spotykanej różowej perły, za wyjątkowo cenne uznano przy tym i to, że paznokcie poddawane wspomnianemu zabiegowi stawały się widocznie zdrowsze. Zabieg okazał się wyjątkowo skuteczny i błyskawicznie pozwolił kobietom poddającym się mu na osiągnięcie stawianego sobie przez nie celu. Zadbane paznokcie przyciągały męskie spojrzenia nie tylko zachwycając, ale i wystawiając pochlebne świadectwo ich właścicielce. Nie można w związku z tym dziwić się, że nie minęło wiele czasu, a manicure japoński opuścił granice Kraju Kwitnącej Wiśni, aby podbić cały świat. Dziś korzystają z niego między innymi największe gwiazdy z Hollywood, a przecież świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że dłonie piosenkarek i aktorek nieustannie znajdują się pod obserwacją foto reporterów. Skoro manicure japoński nadaje ich paznokciom zdrowy i piękny wygląd, dlaczego my miałybyśmy być z niego w mniejszym stopniu zadowolone? Piękne dłonie to przecież wizytówka każdej kobiety i mężczyzn.

Manicure japoński również dla mężczyzn!

Niektórzy panowie stronią od salonów i zabiegów kosmetycznych. Uważają, że to niemęskie i wstydzą się tam pokazać. Na szczęście coraz bardziej odchodzi się od stereo typowego myślenia i coraz więcej mężczyzn korzysta z usług kosmetyczki. Jednym z zabiegów, który przeznaczony jest również dla nich, jest manicure japoński. Poprawia on kolor paznokci, wzmacnia je, zapobiega ich pękaniu, łamaniu, rozdwajaniu. Każdy mężczyzna, który ceni sobie zadbany wygląd, powinien się na niego zdecydować!

Istota manicure japońskiego

Stosowane są do niego jedynie naturalne składniki, takie jak pyłek pszczeli, keratyna, witamina A i E, krzemionka z Morza Martwego. Wmasowywane są one w płytkę paznokcia, zapewniając jej naturalny blask, odżywienie i regenerację. Dzięki niemu pożegnasz rozdwojone, nierówne paznokcie. Będą one wyglądać zdrowo, schludnie, a wszelkie problemy
z nimi związane odejdą w zapomnienie.

Manicure japoński - co to jest?

manicureManicure japoński - jego korzenie sięgają podstaw naturalnej pielęgnacji wywodzącej się z Japonii, zatem jest to kolejny z urodowych tricków Japonek. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Manicure japoński opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, którymi są:

 • pyłek pszczeli
 • kreatyna
 • witamina A i E
 • krzemionka z morza japońskiego

Powyższe składniki, które zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo!

Jak przebiega jego wykonanie?

Na początek konieczne jest dokładnie oczyszczenie dłoni, zmycie lakierów i odsunięcie skórek, za pomocą drewnianej szpatułki. Jeżeli jest taka konieczność, w następnej kolejności są wycinane. Paznokcie są piłowane na odpowiednią długość, wyrównywane i polerowane, aby uzyskały idealną gładkość. Kluczowym elementem zabiegu jest wmasowywanie w płytkę pasty, która zawiera odżywcze składniki, wzmacniające ją i poprawiające jej wygląd. Następnie na paznokcie nakładany jest puder, który zatrzymuje składniki znajdujące się w paście, a także nadaje paznokciom połysk. Na koniec warto zadbać o skórki i paznokcie, smarując je oliwką, która ochroni przed uszkodzeniami.

Panowie nie muszą się obawiać, że na paznokciach pojawi się nienaturalny połysk lub kolor. Manicure z Kraju Kwitnącej Wiśni nie powoduje takich efektów. Warto wykonywać ten zabieg regularnie, jeśli przez cały czas chcemy cieszyć się pięknym wyglądem paznokci. Oferuje go wiele salonów kosmetycznych. Nie jest to drogi zabieg. Panowie, nie czekajcie i rezerwujcie wizytę

Przeciwwskazania:
 • bardzo osłabione paznokcie
 • choroby paznokci i nowotwory
 • nie możemy wykonać zabiegu bezpośrednio po zdjęciu akrylu czy żelu – wcieranie byłoby bardzo bolesne
Wskazania:
 • paznokcie zniszczone (np. detergentami)
 • paznokcie suche i matowe
 • paznokcie o nierównej płytce paznokcia
 • kruche i łamliwe paznokcie
 • paznokcie rozdwajające się
Manicure japoński w skrócie:
 • Dla kogo: dla każdego
 • Czas trwania zabiegu: ok. 30 min.
 • Koszt: 60 zł
 • Sesje: 3 do 4 w odstępach dwutygodniowych
 • Efekt: wzmocnione i odżywione (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzmionka z morza japońskiego, keratyna) paznokcie o pięknym różowym połysku.


Zapraszamy
www.mmuroda.pl

Gadget

Ta treść nie jest jeszcze dostępna przez szyfrowane połączenia.