piątek, 20 marca 2015

Happy Lift- nici (Meso Cogs)

Czym jest zabieg Happy Lift?
Happy Lift to seria nici, jak i zabieg, który zapewni bezinwazyjny lifting twarzy i całego ciała.Jest to nowy, rewolucyjny sposób osiągnięcia młodzieńczego, odświeżonego wyglądu bez interwencji chirurgicznej. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych nici Meso Cogs masz szansę poprawić elastyczność swojej skóry oraz sprawić, że będzie wyglądała ona dużo zdrowiej – to wszystko możesz wykonać w kilkadziesiąt minut, w ciągu jednego dnia.
Co to jest Meso Cogs?
Nazwą tą określa się rewolucyjne nici, stosowane do bezinwazyjnego zabiegu liftingu. Ich wyjątkowość zawiera się w wykorzystaniu rozpuszczalnego materiału (polikaprolaktonu)oraz w specjalnej budowie. Powstały one na bazie nici chirurgicznych, wykorzystywanych we wszystkich dziedzinach medycyny. Są bezpieczne dla organizmu, a ich rozpuszczalność pozwala uniknąć nieestetycznych blizn w miejscu zastosowania. Od zwykłych nici chirurgicznych odróżnia je zwiększona długość (50 cm), grubość (4/0 USP) oraz specjalny system haczyków ułożonych w jedną stronę.
Wskazania:
  • usuwanie zmarszczek głębokich czoła i policzków
  • usuwanie zmarszczek występujących na twarzy, szyi i dekolcie
  • kształtowanie owalu twarzy
  • kształtowanie piersi, ramion, pośladków i ud
  • usuwanie podwójnego podbródka
  • podniesienie brwi
  • ujędrnianie brzucha
Jak działają nici Meso Cogs?
Są one wszczepiane w wybraną partię ciała w celu jej uniesienia. Lekarz umieszcza je w sposób, który najlepiej będzie wywoływał efekty pożądane przez pacjenta. Przez umieszczenie ich w warstwie podskórnej, nici pobudzają organizm do zwiększonego wytwarzania produktów niezbędnych do utrzymania elastyczności skóry. Proces ten wspomagają mikroskopijne haczyki – wpływają one na produkcję kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Ponadto haczyki stanowią swoistego rodzaju rusztowanie dla zwiotczałych tkanek.
Kiedy możemy wykorzystać nici liftingujące?
Nici te przeznaczone są dla osób pragnących liftingu twarzy i ciała, ale bez efektu maski. W szczegółowych wskazaniach zabiegu Happy Lift możemy wyróżnić:usuwanie zmarszczek mimicznych
Jak wygląda zabieg?
Wykonuje go lekarz, w gabinecie zabiegowym, po zaaplikowaniu środka znieczulającego. Główna część zabiegu polega na wprowadzeniu jednorazowej, cienkiej igiełki, zawierającej nici Meso Cogs. Po odpowiednim umiejscowieniu i uformowaniu oraz przycięciu nici na pożądaną długość, igiełka jest delikatnie wycofywana, a haczyki otworzone – tak, aby stabilnie utrzymywały się w skórze. Dzięki takiej metodzie na skórze nie ma żadnych nacięć, a co za tym idzie, zabieg nie pozostawia blizn.
Ile czasu trwa zabieg?
Zabieg trwa od 20 do 60 minut – jego czas może się wydłużyć w zależności od tego, jaka część ciała poddawana jest ujędrnianiu.
Jak wygląda rekonwalescencja?
Lifting nićmi Meso Cogs nie wymaga procesu rekonwalescencji. Tuż po zakończeniu zabiegu skóra, którą poddaje się liftingowi może być zaczerwieniona i obrzęknięta lub mogą pojawić się drobne zasinienia. Wszystkie te skutki uboczne ustępują w ciągu kilku dni.
Kiedy zobaczę efekty?
Efekty dostrzegalne są niemal natychmiastowo. Po upływie 2-3 tygodni widzi się ostateczne rezultaty przeprowadzonej terapii. Utrzymują się one podczas całego okresu rozpuszczania się nici (około 7-8 miesięcy) i są widoczne nawet do 2 lat.
Jakie są zalecenia medyczne po zabiegu?
Użycie nici liftingującyh nie wyklucza pacjenta z aktywności dnia codziennego. Lekarz zazwyczaj prosi, aby w pierwszych tygodniach ograniczyć intensywną aktywność fizyczną, a także, w miarę możliwości, ograniczyć spanie na twarzy i mocne dotykanie oraz pocieranie miejsca zabiegu. Pacjent proszony jest o powstrzymanie się w ciągu najbliższych tygodni od wykonywania zabiegów kosmetycznych i masaży na daną część ciała.
Kto może skorzystać z liftingu za pomocą nici?
Z zabiegu skorzystać może każda zdrowa osoba, która pragnie ujędrnić i uelastycznić swoje ciało. Terapia ta nie posiada ograniczeń wiekowych. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską, która pomoże dobrać odpowiedni plan liftingu.Tel. 513 555 517 lub (22) 741 61 07
ul. Skarbka z Gór 57

Gadget

Ta treść nie jest jeszcze dostępna przez szyfrowane połączenia.